Köpeğime Şampuan

gozdecoskn

kokuyoruz :/ 3 köpeğimizin ikisi mis gibi kokuyor diğeri köpek gibi :/
Aynı şekilde bakılıp aynı mamayı yiyorlar. Anlamadım neden

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

Perfect Wash siyah orkide

KedimVar

Perfect Wash junior ı da deneyebilirsiniz. Bana siyah orkidelisi daha hoş geliyor ama köpeğiniz henüz yavru olduğu için belki junior daha iyi gelir.

KedimVar

O zaman sorun yok :)) Neden junior diye çıkarmışlar ki? Bana da siyah orkidelisi daha iyi gibi geliyor. Köpeğim olsaydı ondan alırdım.

Cotontzu_Siri

Citrus çeşidinde de aklım var. Koku için iyi diye duydum. Ama ben o kokudan çok hoşlanmıyorum :/ en iyisi orkideden şaşmayayım

gozdecoskn

Buldum teşekkürler :) Tek sitede varmış zaten :)

Cotontzu_Siri

Aynı sıkıntı bizde de var. Dişlerini fırçalamayı deneyin.

Cotontzu_Siri

Bana juniorın tek özelliği pudra kokması gibi geliyor

gozdecoskn

nerden alabilirim