Böbrek Sorunu

Böbrek sorunu yaşayan bir kediniz var mı? Bakım için ne önerirsiniz?

4 CEVAP

Luigi

Diyet mamalar sanırım normal mamalara göre daha kolay sindirileceği için daha iyi gelecektir kedinize

CASPER

Diet mama yedirmeniz şart onun dışında,otomatik şu pınarları var filitreli devamlı temiz su devirdaimi yapan onlardan almanızı tavsiye ederim markası (Drinkwell)

jolom

evin farklı yerlerine su kabı koyarak ve ve bu kapları temiz tutup gün içerisinde tazeleyerek su içmesini teşvik edebilirsiniz.

jessiex

diyet mama