Tuvalet Kabı Altlığı

oztasilares

Kedimin tuvaletini bir türlü ayarlayamadım torba aldım yırtıldı hiç bir şey koymasam yapışıyo dibine bir türlü nasıl yapsam bilemedim başka bir şey koymayı denedim bantladım torba gibi bu seferde kumu alırken sıçrıyor dışarı kumlar hep. Siz ne kullanıyorsunuz tuvalet altına ?

4 CEVAP

Minnak53

Hiçbirşey kullanmıyorum poşet vs ..
Vettenden aldım bir güzel yıkadım kumunu döktüm içine bu kadar
Topaklaşan kum kullanıyorum kürekle günlük alıyorum sonra üstüne azaldığında takviye yapıyorum ayda bir kezde tüm kumu boşaltıp yıkıyorum banyoda fair bulaşık det. İle .. sonra iyice duruluyorum kuruluyorum 5 dk havalandırıp tekrar sıfır kum dolduruyorum bu kadar

ursaminor

Benim rutinim de minnak ile aynı. Sadece ben parabensiz kokusuz şampuanla yıkıyorum kabı.

Minnak53

Siz galiba kumu az koyuyorsunuz ondan yapışıyordur benimde bazen oluyor ama kürekle diplere kadar karıştırıp eliyorum sorun olmuyor

Cotontzu_Siri

Ya kumu az koyuyorsunuz, ya topaklanmayan kum kullanıyorsunuz (diatomit, silika vs.), ya da kumunuz çok kalitesiz...