Varoş Kuçumuz

Bizim bir danamız var (köpek tabi ama irice bir kız kendisi, dana diye seviyorum :D) kendisi varoşlukta sınır tanımıyor, profine mama aldık kuzu etli patatesli ancak arabada dursun dışarıdaki ponçiklere dağıtırım diye aldığım 50 liralık tırı vırı mamadan yiyor. Çıldırmamak elde değil. Brit care premium, golosi, acana hepsini denedik. Yediği 50 liralık mama '_' bahçede yaşıyor. Bir sürü köpeğimiz var ama danacığa mama beğendiremiyoruz. Ev yemeklerini daha iştahla yiyor veya kuru ekmeği ama öyle de gerekli besinleri alamıyor :( napalım biz? evde yapabileceğim kuçulara özel tarifleri de öneri olarak alabilirim. Ama raw beslenme olmasın lütfen. Teşekkürler

2 CEVAP

KedimVar

Mamanızı evde kendiniz yapabilirsiniz. Ya da sadece yaş mamayla besleyin ya da ilk önce yaş mamayla kuru mamayı karıştırarak verin sonra yaş mama oranını git gide azaltın. Başka mama markaları deneyin. Eğer hiç olmazsa bırakın onu yesin. Her aman her köpeği kötü etkilemiyor. Bazı köpekler/kediler whiskas yese bile uzun yıllar sağlıkla yaşayabilir.

Neden raw beslenme olmasın?