Spectrum Hairball Nasıl Almayı Düşünüyorum Sadece Kullananlar Yazabilir Mi

Anket

Spectrum
(4 oy)
Advance
(1 oy)
Pro Plan
(1 oy)
N&D
(5 oy)
Toplam (11 oy)

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/spectrum-hairball-34-deri-ve-tuy-sagligi-icin-yetiskin-kedi-mamasi-2kg.html

Bu ürün nasıl tüy dökümünü engellemesi için alacağım kullananlar bilgi verebilir mi acaba

Hangi mamayı almalıyım ankette. Tüy dökümünü azaltması için ayrıca kedim kısır tekir

3 CEVAP

yasement

Eski bi üye vardı spectrum kullanan şey yazmıştı, çekince bile tüy gelmiyor elime.

Ciddi misiniz o uye burda mi mama hakkinda kullananlardan yorum almam lazim ya

yasement

Gormedim ne zamandir mesaj atin isterseniz iyikediserafettin