Evde Köpek Kokusunu Nasıl Önlerim.

gozdecoskn

Merhaba,

Evde köpek kokusunu nasıl önlerim. :/

11 CEVAP

pabloescobar

cavalier kokan bir köpek değil, aksine goldena göre falan tertemiz. pudralayın. sık sık havalandırın. kulak temizliğine dikkat edin

Lucky35

Pudra ile fırçayla tarayın, çok sık yıkamak pek uygun olmuyor, ayrıca evim hiç kokmuyor, yerleri vileda ile silerken içine 1 çay bardağı yarısı kadar sirke atın,bildiğiniz üzüm sirkesi, bebekken wv eğitimi yokken bile evdeki çiş kokusunu alıyordu, şimdi arada bir sirke ile yerleri siliyorum.İlk başta ev az sirke kokuyor fakat köpek,sigara,yemek vs.tüm sinen kokuları alıyor...

gozdecoskn

Çok teşekkür ederim :) deneyecegim

Kadirbyrk

Kullanislimi bilmiyorum ama sitede satilmakta olan kopek farfumu var en azindan kopek kokusu yerine guzel koku gelir belki petshoplardada satiliyodur ama tekrardan soyliyim ne kadar kullanislidir bilmiyorum

Cotontzu_Siri

Köpeğinizi perfect wash ile yıkamayı deneyin

PET_DOSTU

Merhaba öncelikle köpeğinin cinsi nedir

Cotontzu_Siri

Cavalier. Kokması normal

PET_DOSTU

Kuru şampuanlar kullanabilirsiniz daha kaliteli mamalar kullanabilirsiniz Belki de bir şey bul almıştır Ama Coco doğal olarak köpeklerde var yani azınlıkla giderebileceğiniz pek bir şey yok genelde Sık sık banyo yaptırmak çok kokutuyor kuru şampuan kullanabilirsiniz ya da mama olarak ne kullanıyorsunuz

gozdecoskn

royal canin kullanıyoruz

gozdecoskn

teşekkür ederim. Tabi canım diğerlerinden az kokuyor. Erkek çok kokuyor bizde.

Cotontzu_Siri

Rc kullanmayın. Aynı fiyatlarda acana düşük tahıllıya geçin.