British Shorthair Kediye Hangi Mama Seçilmeli

Senaaaaaaaa

Merhaba Arkadaşlar Teyzem de Kedi aldı ama mama Konusunda Hangisini seçmeleliyiz british shorthair royal canin kitten Özel serisi var ondan mı almalıyız Kaliteli söylerseniz sevinirim

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Royal canin: Eukanuba, iams, pedigree ve whiskas mamalarıyla aynı üreticinindir. Fiyatları fazla yüksektir. Düşük et miktarına sahiptir. Fazlaca tahıl içerir. Hayvan deneyi yapar. Kalitesiz ürünler kullanır. Veterinerler sponsoru oldukları için önerirler. Yurtdışında 2 yıldızlı mamadır (1 yıldız, market maması oluyor). Kimyasal ve gdo içerir. Veteriner sponsorluğu ve marka algısı sayesinde kaliteli bilinir. Tekrar üstünden geçiyorum, hayvan deneyi yapar. Kısacası rezalet.

Cotontzu_Siri

Orijen six fish

PET_DOSTU

Hayır o mama kaliteli değil acana orijen N&D

Senaaaaaaaa

N&D Çok duydum Kedilerin sağlığı açısından iyi bir Mamaymış Ona Başlamayı DÜşünüyorum Royal Canın Ne kadar pahalı olursa olsun kalitesiz olduğunu öğrendim N&D Kullanıcaz o zaman

Cotontzu_Siri

N&D soya, pancar posası gibi ürünleri çok içeriyor ve bu zararlı. Acana pacifica da alabilirsiniz ama yavru kedi için six fish daha iyi bence.

Senaaaaaaaa

Şimdi six fish hiç duymadım baktım yorumlar geyet iyi Onu almalımıyız