Bebek Kedilerin Karnı Davul Gibi Şiş

CanerOduncu

Arkadaşlar 2 gun once anneleri öldükten sonra karton kutuya koyulmuş vaziyette pireler icinde aç sefil bulduğum 7 minik şeytanın gobekleri davul gibi olmuş.. gaz yapmişlar. tuvaletlerini pıttıklarına ve popolarina ufak parmak darbeleriyle vurarak yaptiriyorum. Sabah ilk kez kaka yaptilar. Kaakalari katiydi. Ama aksamki beslememden sonra hepsinin ishal kaka yaptigini ve kaka yaparken cok pirtladigini gordum. Neden o kadar gazlari birikmiş. Oyle sirtlarina gobeklerine masaj yaparak gidecek gibi degil.. popolarina masaj yaparak ancaj yapiyorlar. Hatta sadece bazıları yapabiliyor.7 yavru.. arkadasimla yapiyoruz ama cok zor ya.. bir ipucu teknik bisey yokmu. Hepsi pirt yapsin birden.. nasil yapmak lazim.. 18 saattir uyumuyorum artik beynim patliycak :'( biri bana yol gostersin.. cok zor uyuyorlar.. biraz fazla popolarina dokununcada ciglik cigliga bagiriyorlar..

23 CEVAP

CanerOduncu

Valla 1ini sahiplendrebildik ancak artık bıdıklara bakmak bana zor gelmiyor püre haline getirdigim yuksek proteinli kuru mama yiyorlar nd marka. Kuma da alismaya basladilar. Sokaga birakamam hicbirini hepsine ayri ayri bağlandım.. birini zaten ben sahipleniyorum. Ama kaldi 5 yavru onlar ne olacak hic bilmiyorum.. barinaklarda yardimci olmuyor...

kedi_sever123

https://youtu.be/lawgL7i9Vn0 izleyebilirsiniz :) belki yardımcı olur

ilanekle

Petlebi
Petarkadaş
Patilen
Kayıp köpek ( yuva arayanlar bölümü köpek demesine bakmayın tavşan kuş kedi köpek)
Sahibinden
Facebook ( sahiplendirme platformları)

Benim de şuan yavru kedim var veterinerlerde kedi sütü satılıyor onlardan al. Normal süt ya da keçi sütü vb kedi sütü dışında bütün sütler isal yapar. Sonra popolarina kucuk darbelerle degil elinize birkac kat peçete alin poposunu yavaş yavaş ovun fakat tahriş etmeyin yavaş ovun o zaten çişini yapar peçeteye. Yavru olduğu için karnı şişebilir o normal ama gaz cikarmaya devam edin saatte bir. Kakasini da poposuna kucuk parmak darbeleriyle dokunun. Kaka gorundugu zaman kaka yaptigi yerin kenarina hafif bastirin dikkat edin bastirdiginiz yer hassas bir bölge olmasin çiş yaptigi yer gibi. Onun disinda 0-2 haftaliksa 2 saatte bir, 3-4 haftaliksa 3 saatte bir kedi sütü vermelisin. Fiyati 35-50 tl felan. Pire için veterinere götürüp ensesine 1-2 damla pire ilacı damlattirabilirsin. Normalde 25 lira, 3 ay kaliciligi var fakat benim kedim yavru oldugu icin 2 kediye 10 tl yapti. Bu kadar sen yine de git veterine sor her şeyini öğren. Hem baktır bir hastaliklari var mı diye

Onlar şuan 2-3 haftalık felan gibiler altına gazete degil de battaniye gibi bir sey serseydin üşüyebilirler gece

Sahiplendiremezsen veterinere bırak sokağa salma

Denizdirikan

Bencede veterinere götür nolur nolmaz

vhope

2014'te yazıldığını şimdi farkettim :O 2 yaşındalar şuan minikler. Vay be