Pire Damlası

rrumeysa

Birkaç ay önce kedime pire damlası almıştım damla paketini açtığımda çok kötü kokuyordu pire damlası bozulmuşmudur?

2 CEVAP

yasement

Tırtıklı yerde tarihi yazar geçmemişse bozulmaz zaten damlatmadan önce siz deldiniz değil mi

KedimVar

Pire damlası zaten güzel kokan bir şey değil. Son kullanma tarihine bakın, delik var mı üzerinde bakın, açılmış mı daha önce bakın. Eğer bunlar olmamışsa kullanabilirsiniz. Ama yine de içiniz rahat etmezse vet inize fotoğraf gönderip sorabilirsiniz. Belki markadan markaya değişiyordur.