Köpeğim Mamasını Yemiyor

gozdecoskn

Eski sahibi elden yedirmeye alıştırmış. Royal canin kullanıyoruz. yaş mama ile birlikte bile kaptan yemiyor. ağzına sokmamız gerekiyor resmen. Açta kalıyor ama yemiyor. Kaç saat ac bırakıp yemeye mecbur bırakabilirim. Royal canin selection mamızı da eski sahibinden aldık. 15 kg 5 kg kalmış nasıl yedirmiş anlamış değilim.
Diğer köpeğim yerken görürse yiyor. :/
Mama mı değiştiriryim aç devam mı etsin

3 CEVAP

AsliMia35

Aç devam etmenizi öneririm. Biraz vicdansız hissediyorum ama Mia da aynı sıkıntı var kaptan yemiyordu annem öok üzülüp benden gizli hep elle yedirmiş ve şimdi kaptan asla yemiyor ben aç bırakma taraftarıyım iki gün hiç dokunmadı mamaya ek bir şey de vermedim. En sonunda yedi aferin falan dedik. Ama hala aynı şekilde mamayı yemiyor 2 3 gün sonra falan yiyor o da zorla. Mamayı sevmedi mi dedik kaç Acanayı Nd yi çöpe attık bilmiyorum bugün petlebi den brit care aldık umarım yer

AsliMia35

Aç devam etmenizi öneririm. Biraz vicdansız hissediyorum ama Mia da aynı sıkıntı var kaptan yemiyordu annem öok üzülüp benden gizli hep elle yedirmiş ve şimdi kaptan asla yemiyor ben aç bırakma taraftarıyım iki gün hiç dokunmadı mamaya ek bir şey de vermedim. En sonunda yedi aferin falan dedik. Ama hala aynı şekilde mamayı yemiyor 2 3 gün sonra falan yiyor o da zorla. Mamayı sevmedi mi dedik kaç Acanayı Nd yi çöpe attık bilmiyorum bugün petlebi den brit care aldık umarım yer

gozdecoskn

ben aç bıraktım 2 gündür bugün baktım biraz yemiş.. :D ıslak mama koymustum karıstırıp onu yemek için yemiş sanırım :) bakalım aç devam ediyorum.