Kedi Maması Gramları (Bakın)

Senaaaaaaaa

Şuan Kedilerimi öğünlü Beslemiyorum ama düzenli Bir mamaya geçeceğim Biri 8 aylık 4 kilo Biri 3 Aylık kg bilmiyorum İkisinede gramları farklı olucak ama birbirlerinkinden yerler sonuçta aynı mama bunu Nasıl engellicem Gramlı mamaya geçince

4 CEVAP

KedimVar

Mamasını*

KedimVar

Sabah-öğle-akşam ya da sabah-akşam olacak şekilde verin. 10-15 dakika önlerinde dursun (farklı odalarda yesinler) sonra kaldırın. Ben böyle yapıyorum

KedimVar

Gerçi artık yavru kedimin maması her zaman duruyor. Çünkü büyük kedim sürekli uyuyor (sabah evde olan kadından saklanıyor o gittikten sonra da saklandığı yerden çıkıp uyuyor) Akşam uyanıyor dolanıyor o sırada da yemiyor. Sorun Lidya da o Peri ninnisini yemeye çalışıyor. Bundan dolayı zavallı Peri sabah akşam yemek zorunda kalıyor.

Senaaaaaaaa

Teşekkürler :))