Baska Bi Hayvanda Beslemek İstiyorum

akitalove

Anket

Kanarya
(0 oy)
Ginepig
(9 oy)
Hamster
(1 oy)
Hiç biri
(1 oy)
Toplam (11 oy)

Köpeğim ve mubabbet kuşlarım var 2 tane gün icinde evde yalnız kalıyorum ve onunla ilgilenmek dokunmak sevmek istiyorum sizce ne beslyebiilirim :/

11 CEVAP

Cotontzu_Siri

Ginepig

fhatay

kanarya besledim. hasastırlar. pek elde sevmelik değil.

Benim1kedimvar

Bence de ginepig. Bakımlarının kolay olduğunu düşünüyorum Ben de beslemek istiyordum ama annem birkaç gün misafir olarak bile kabul etmedi maalesef

akitalove

Alırken saglikli ve yavru oldugunu nereden anlayabilirim ve cinsleri varmi onlarin yavru alip yavru kedi kadar olsn istiyorum :)

Cotontzu_Siri

Buradan ginepig cinslerine bakabilirsiniz.

akitalove

Yada sincap sahiplensem hani dogaya salmak isteyen insanlardan ? Gereken ortami ona saglayabilirim

Cotontzu_Siri

Olabilir. O en sondaki ginepig cinsi ne öyle ya :D

akitalove

Evet kivircik kivircik hayattimda en cok istedigim sac tipi :D

akitalove

Karar verdigimde koyucam fotograf :)

KedimVar

Bence Guinea Pig ama sincap da olur ikisi de super. Hamsterları da seviyorum ufacıklar çok tombişler :)) dwarf hamster güzel. Guinea Pig lerden üç renkli olanlarına bayılıyorum. Neyse sen karar ver. Neye karar verirsen yazmayı unutma ama :))

akitalove

Tamamm :) bilemiyorum sincapda olabilir :D