Tatil

Alfam

Ailecek 2 tatile gitmek istiyoruz fakat kızım henüz çok küçük üç buçuk haftalık kucağımda uyur hep ilgi bekler sıcaklar bekler doğal olarak ve gözlerinde enfeksiyon olduğu için düzenli kullanmasi gereken göz ilacı var etrafimdaki insanlar değil kedk sevmek hayvanciklarin mama kaplarini deviriyorlar veterinerler.de çok küçük diye almak istemiyorlar kızımı hastalik kapabilirmiş napicami şaşırdım sanırım oda bizimle gelecek ama psikolojisi bozulur diye çekiniyorum kendimize ait yazlıģımız var gelse bizim için bi sorun teşkil etmez ama psikolojisinin bozulmasini istemiyorum neler yapalirim benle gelirse ne gibi sorunlar doğar? Esenköy gideceğimiz yer ve gemiyle gidicez muhtemelen

2 CEVAP

KedimVar

Daha çok küçükmüş bu yüzden evden çok size bağlı. Yani bence götürseniz çok da sorun olmaz yanında siz oldukça.

Alfam

Sanırım yanıma götürücem cevabınız için teşekkür ederim