Tüy Bakimi İçin Önerebileceginiz Bişeyler Varmi???

oglusummm

Ek besin yada vitamin gibi...Kalın Yazı

19 CEVAP

Sarimsak haplari oluyor. günde 3-4 tane verebiliyorsunuz.

CanerOduncu

Tüyerle ilgili probleminiz nedir. Çok mu mat veya fazla mı dökülüyor? Şayet öyle bişey var ise mama degistirmenizi öneririm. Eger hersey normalse sadece ek bir destek istiyorsanız hergün düzenli olarak tarayın kaliteli bir sampuan kullanın dermaleen gibi ve arkadadin bahsettigi gibi satılan sarimsak tableti vb urun kullanabilirsiniz. Tahıl ve yaglı seyleri elinizden geldigince azaltım

oglusummm

Tuylerimiz cok fazla dökülüyor mama olarak en iyi kalitede mama tuketmesine ragmen ): surekli olarak tariyorum fakat ek besine ihtiyaci var gibi gabiotan tablet kullaninca hersey düzeliyor kestigimiz anda ise hersey eski haline geri geliyor sürekli kullanmalimiyim gabiotani??? Sarimsak tabletlerini de denedim gabiotan kadar etkili olmadilar

CanerOduncu

Ayrica kedimde inanilmaz bir tüy dokulmesi vardı asla duzelmiyordu mamaya ragmen. Furminator tarakla kurtuldum bu sorundan. Eger kullanmadiysaniz daha oncr onu da oneririm

CanerOduncu

Öncelikle tüy dökümü mevsimsel de olabilir. Hergun tarıyormusunuz. Hergun taradiginiz halde hala dokulmede hic azalma olmuyormu. Gabiotan bende bir ara kopeklerimde kullanmistim yarari olmustu ama surekli kullanim icin veterinere danismanizi oneririm. En kaliyeli mamayla besleniyor diyorsunuz oeki ek olarak tavuk ekmek vb seyler yiyormu. Yiyorsa onlarda yapabilir. Eger mama degistirmeyi dusunurseniz size ND öneririm kedime çok güzel yaradı. Her anlamda hem tüy hem cilt hem kilo bakımından duzene girdi.

oglusummm

ND markasını deneyeceğim öneriniz icin tesekkur ederim furminator taragimizda var (:

Boyka

Elma sirkesi fazlasıyla işe yarıyor ayrıca kokusundan korkunuz olmasın 30 dakkika bile sürmeden kokusu gidiyor.

oglusummm

elma sirkesini nasıl kullanıcaz peki ?

elma sirkesini bende merak etttim

Arkadaslar hergün taramanizin hicbir faydasi yok aksine zarari olabilir...

pisicikpisicik

mevsim geçişlerinde tüy dökülmesi oluyor,kaliteli mama-sabah akşam uygun bir fırçayla tarama-vitamin desteği fayda ediyor