Tüy Bakimi İçin Önerebileceginiz Bişeyler Varmi???

oglusummm

Ek besin yada vitamin gibi...Kalın Yazı

19 CEVAP

minnoskoss_123

Yumurta yedirme diye şeyleri çok duydum bende. Acaba ne kadar sağlıklı merak ediyorum:/

beautifulcat

Bol su tüketimi, kaliteli bir omega3 kaynağı (balık yağı), tahıl oranı az et oranı fazla bir mama.

edasukur

Arkadaşlar furminatorle tararken ucuna çok fazla tüy geldigi için iyi taradığını düşünüyoruz fakat ben fark ettim ki furminatorle tararken dökülmeyen tüyler de geliyor taraga. Yok yere kökünden söküp alıyor tüyleri. En güzeli eldiven sanırım, sadece ölü tüyleri alıyor.

edasukur

Ayrıca 10 günde bir haşlanmış yumurtanın beyazını yedirmenin çok yararlı olduğunu söylüyor vetler. (sarısı vücutlarında yağlanma yapıyormuş)