Luna Ve Annesini Kaçırdılar

Lunasibirya

Arkadaşlar hastaneye gittik luna ve annesi bahçedeydi fortuna ve fırfır evdeydi hastaneden geldik aradım bulamadım kaçırmış olabilirler veya kayıplar ormanlığın içine girdim aradım bir iz bile Yok !!! Lütfen gören duyan olursa burdan yazsın

: Antalya lara Muratpaşa belediyesi

Annesinin fotosunu bulamadım

14 CEVAP

Sirinkedisever

Neee Luna ve annesi kayıp mııııı?!!?!? Umarım çabucak bulursunuz :((

Sirinkedisever

Sabah durumu bildirin merak ederim Luna ve annesini :((

Fistikbonibon

Ben size geç olsa da önemli olduğunu düşündüğüm bir şey söylemek istiyorum köpeğinizi bulunduğunu söylemiştuniz ama asıl konu onları kim o hale getirdi bende Antalya'da yaşıyorum Zeytinköy u biliyorsunuz dur köpeklerinizi gözünüzün önünden ayırmayı bu caniler köpekleri kaçırıp dövusturuyorlar o yüzden köpeklerinize çok dikkatli bakıp kontrol edin sürekli

Fistikbonibon

Tabi her zeytinkölü değil ama bazıları bunu yapiyor

Sirinkedisever

Bunlar ne pislik insanlar ya :///

georgestaub

Ben bu olayları şöyle düşünüyorum, yanlışsam kusura bakmayın kimse köpeğini yılışık yetiştirmemeli, yoksa her gel oğlum diyene koşturarak giden bir köpek olursa bu tür olaylar yaşanabiliyor mesela gidin bir köye orada bir kangalı kaçırmaya çalışın geliyor mu yaklaştığınız anda saldırır.

olayı pitbull alayımda insanlara saldırtayım manasında düşünmeyin, ama sadece köpekler yılışık herkese sevdiren şekilde yetiştirilmemeli, bir köpeği sahibi yada ailesi sevebilir diğer insanlarla sosyalleşmesi yanlış bence.

Köpeğinizi inşallah tez vakitte bulursunuz :)

Lunasibirya

Zaten öyle her gördüğünün yanına gitmez luna herhalde küçük olduğu için yanına gitti sonrada lady yani annesi onu bulmak için bahçeden atlayıp kaçtı zaten sağlıklı birşekilde bulduk

Lunasibirya

Evet ya Zeytinköy öyle biryer tinerciler filan var birkerede beni kaçırmayA çalıştılar

Lunasibirya

İnşallah akşam olsada herkese soruyorum evlere bakıyorum belki kaçırıp bahçelerine koymuşlardır diye

Lunasibirya

Mutlaka

Lunasibirya

Üst üste kötü günler geçiriyorum noluyor böyle

Sirinkedisever

Seni mi o.o bu insanlar (o kelimeyi kullanamıyorum) yaratıkların canlılara saygısı yok hem hayvanlara hem insanlara....

Lunasibirya

Evet Allah korudu da yanımdaki vatandaşlar kovdu

Petdostu

Bende antalyadayım ama görmefim