Ginepig Aldım Ve Disi 2 Aylık

akitalove

2 aylık ve kafesinde neler olcagini oyuncaklari ve nasil kucuk seyler ogreticegimi bilmiyoruum banaa bu konuda yardimci olacak birii varsa çok iyi olur iyi kötü yorumlarinizi bekliyorum :)

10 CEVAP

KedimVar

Çok tatlı yerim ben bunu :)) ısırıp kemirebileceği oyuncaklar al. Ben tavşanıma kalın ipli ve ucunda top ve zil asılı olan bir oyuncak almıştım. Kuş oyuncağıydı ama tavşanım çok sevmişti. İçinde zil bulunan toplardan da alabilirsin. Nasıl küçük numaralar öğreteceğini YouTube daki videolardan öğrenebilirsin. İsmi ne?

betulaltundal

Facebookta guinea pig severler isimli bi sayfa var. Çok aktif bir grup ve yardımcı oluyorlar. Biraz kurcalarsanz kafes resimleri de var çeşit çeşit. Oraya bakabilirsiniz, hayırlı olsun ço çok tatlıymış :)

Lunasibirya

sisinin aynısı :( çok tatlıymış ben saklanabilleceği bir ev aldım tahtadan birde ginepigler için hamaklar oluyor onlardan aldım evinin geniş olması gerekiyor altına talaş vs. alabilirsin ben marangoza yaptırdım büyük ahşap ev sende yaptırabilirsin dişinin uzamaması için kemirme taşı al vitamin al ben 2 yem alıp karıştırdım böylelikle birisinde olmayan diğerinde var ha birde kemirme taşında tutkal vs gibi yapıştırıcı bulunmasın çünkü çok oburlar herşeyi kemiriyorlar c vitamini üretemiyorlar buyüzden biber portakal maydonoz gibi şeyler ver günde 2 3 defa son olarak hayırlı olsun

Lunasibirya

tuvalet eğitimi verebilirsin ben verdim koku sorunu yok buarada ismi ne çok merak ettim pofuduğun ismini

Lunasibirya

sisi koyabilirsin çok yakışır

Lunasibirya

bu aralar herkes gine pig alıyor

KedimVar

Keşke ben de o herkesten biri olabilsem :/

akitalove

Alice koydum ilk aldigimda ismini :)

akitalove

Herkese tesekkür ederim :)

akitalove

Aman şaşrdm adı bella :)