Petit Nasıl Bir Mama?

GoldenOdin

Bu mamayı her gördüğüm de paketini dergi kapağına benzetiyorum:D Bir de fiyatını gördüğümde bu mamanın ne özelliği var diyorum içeriğini bilen biri bana açıklayabilir mi? Çünkü fiyatının gerçekten içeriğine değmesini isterim.

3 CEVAP

Cotontzu_Siri

Brit firmasının küçük ırklara özel ürettiği bir mama. Bütün çeşitleri düşük tahıllı ve %45 et içeriyor. Bana içeriği fena gelmedi, fiyatı da o kadar yüksek değil. Ama sadece 1.5 kiloluk çeşidi olması kötü ve o fiyata daha iyi mamalar var.

GoldenOdin

Bende zaten o yüzden emin olamadım google'dan mama markalarına bakarken çıkmıştı başta görünce dergi zannettim:D

tubaozturk

Petit 1,5 kilonun indirimsiz fiyatı 70 TL gözüküyor. 2 kilosu da yaklaşık 100 TL olur. Köpek mamalarının pek fiyatlarını bilmiyorum ama kedi mamalrının da 2 kilosu 100 TL oluyor. Bence fiyatı normal