Engelliyim Ve Bir Köpek Arladaş Arıyorum (Küçük Irk)

Merhaba engelimden dolayı bir dost edinme kararı aldım. Tek kolumla kaldırabilecegim apartmana uygun bir arkadaş yardımlarınızı bekliyorum. King Charpes ve Shih Tzu en uygunuymuş fakat karaktersizler ücret karşılıgı diyor mal blmı bunlar dedigimde engelliyorlar. Sesimi duyun lütfe

133 CEVAP

#Kedimvar Linklerin hepsine baktım. Mesaj attıklarım.oldu. Kafamda opan tür King Charles ve Shih Tzu bunun sebebi hem benim hem.ailemin sadece bu türleri uygun görmesidir. Bana kalsa Golden hatta kedi bile bulurum.ki buldum bile barınaklar kaynıyor. Ama aile faktörü var ben bu yürleri zor kabul ettirdim. Tüy sorunu %40 daha az King Charles'in biliyor musunuz? Heh ailem bunu adı gibi biliyor.

KedimVar

Demek ki yanlış biliyorlarmış. Üretim çiftliği kendi yavrularından alın diye öyle söylemiştir. Maltese a bakarsanız gerçekten size uygun olduğunu anlarsınız. Hem çok da hafif bir köpek tek kolunuzla rahatça kaldırırsınız. Üstelik kolayca da eğitebilirsiniz. Üstelik sahiplendirme olarak çok da kolay bulabileceğiniz bir cins.

KedimVar

Tüy dökmüyor.

Cotontzu_Siri

Eğitilebilirliğin cinsiyetle ilgisi yoktur. Hatta genelde dişiler daha itaatkar olur.

Sebooo

Başka türlü bu ırktan yeni dogmus bi bebegi ücretsiz almanızın yolu oldugunu düşünmüyorum. (ancak eş dost)

Cotontzu_Siri

Gofretsla, gofretsla2, gofretsla3, mochasla, yavrukediii, yorkiii, hay_dost, arminapetlove, cat_dog_love, pet_dostu, miy_hav ile aynı kişi olduğunu düşünüyorum kendisinin.

KedimVar

Cavalier King Charles çok tüy döker. Tüy dökmesini istemiyorsanız Maltese öneririm. Fakat siz hangisini kastediyorsunuz Cavalier King Charles Spaniel mi yoksa King Charles Spaniel mi? İkisi farklı köpekler. Muhtemelen Cavalier i kastediyorsunuz. Çünkü King Charles Spaniel i bulmanız zor.

Cavalier King charles spaniel bu tür %40 az tüy döküyormuş. Ben bu türü gittim bizzat buldum. Üretim çiftliginde dolu var fakat ücret karşılığı SATIYORLAR bunları mal sanıyorlar.

Ama üretim çiftligi ve veterine %40 az döktügünü ve salya sıkıntısının fazla olmadıgını söylediler

Beni kaldırarak ellerine ne geçicek ki bu insanlar tuhaf ya yazık cidden.. Maltese ilanlarınıda benimle paylaşır mısınız ? Biliyorum çok yük oluyorum fakat engelimden dolayı çok uzun süre telefona bakmam yasak

Bir sorum daha var. Bunun hakkında da bana yalan mı söylenmiş lütfen bilenler yanıtlasın. Bana erkek köpeklerin egitime daha açık oldugu söylendi dişilerden uzak durmam söylendi dogrumudur ? Dişi'si olanlar dişi erkegi olanlar erkek diyecek

Teşekkür ederim bana gercekten fakat en başta ENGELLİYİM diye belirttim. Tuvalet ihtiyacını tabikide halledebilirim fakat bu dişilerin ÖZEL GÜNLERİNİ ben nasıl halledicem ?

Teşekkür ederim bana gerçrkten yardımcı oluyorsunuz... Demek istedim başta