Engelliyim Ve Bir Köpek Arladaş Arıyorum (Küçük Irk)

Merhaba engelimden dolayı bir dost edinme kararı aldım. Tek kolumla kaldırabilecegim apartmana uygun bir arkadaş yardımlarınızı bekliyorum. King Charpes ve Shih Tzu en uygunuymuş fakat karaktersizler ücret karşılıgı diyor mal blmı bunlar dedigimde engelliyorlar. Sesimi duyun lütfe

133 CEVAP

KedimVar

Cotontzu_Siri
Evet, kimin ne olduğunu anlayamıyoruz maalesef ama Petlebi'nin saçma sapan üyelikleri silmesi lazım.

gozdecoskn

yalan söylediği aşikar. başka bir forumda da maltese almıs 5 gün sonra ölmüş (aynı tarihte burda maltese arıyor) o arada eş zamanlı bir çok formda aktif baska ırklardan bahsediyor. fazla gelişmiş hayal gücü. bu kadar yalan ve üslupsuz tavırların üstünün örtülmesini doğru bulmuyorum.hesabı kapatılsın. başlıkta top olarak kalmalı ki başımıza yine bunlar gelmesin. 14 sayfa yuva arayan pet bakanlar var aramızda. kimsenin vakti çöp değil.

Ayrıca evimin yakınında bulunan petshop ve veteriner'le konuştum.

dollfacepersian

Buradaki İstanbul maltese ilanları
Tek tek yapıştırmadım,çünkü aralarında daha önceki ilanlarda var
https://sosyal.petlebi.com/kopek-ilanlari-istanbul/maltese?page=1

KedimVar

Şimdilik bunu buldum. İlanlara maltese olmayan köpekleri de koymuşlar. https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/48307-minik-terier-prenses-yuvasini-ariyor

Evet o ilanı gördüm. Dişi dostlarımızda beni düşündüren tek hadise regl olmalarıdır.

Farkındayım en sonunda "yeter beeee" diyeceksiniz fakat sıkıcı bir aile düşünün üstünede engelli 2 çocuk düşünün. Bana kalsa şuan golden alcam arkadaşımın yavruları var ama nerdeeeeee

Teşekkür ederim.. Daha önce bu ilanın sahibiyle konustum dişi oldugu için alamadım maalesef yoksa çok, çok tatlı Allah büyüktür ben inanıyorum.elbet erkeginide bulucam Shih tzu veya king charlesin

Sizler benim için çok ugraşıyorsunuz. Bende size akrabamın kedisinin yavrusunu vericem. Artık bitanesini kapkaç yapcaz.. Caktırmadan

Bana dostumu bulana kedisini vericem. Hemde öyle böyle kedi degil. Garfield gibi bol tüylü bazen miskin bazen olmadık yerden kabus gibi fırlıyor. Yeni bir insan görmesin nerdeyse içine giricek kanadı olsa kafasına bile konar

Cinsi exotic biseydi ama tam bilmiyorum

Sirinkedisever

Exotic Shorthair size dostunuzu bulana kadar uğraşacağız :)) Bide kızmazsanız ben kömür poşetini tek kolla kaldıran bi insanım demiştiniz ya tam anlayamadım...

lineparker

Başkasının kedisi hakkında nasıl söz veriyorsunuz?

Kömür torbaları vardır. Dogalgaz gelmeden önce sobalar için kullanılan kömürü torbalar halinde satarlardı. Bir torba 25 kilo civarındadır bunu tek kolumla kaldırabildigimi söyledim. Bunu hemen, hemen her erkek yapabilir

Başkasının kedisi dedigin benim yengem