Mama Önerisi!!

Rasha2006

1.5 aylık rottweiler. Hangi mamayı önerirsiniz? Proplan ve nd övgülerini çok duydum. Kuzu etli olarak..

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

Sirinkedisever
:))

1.5 aylık köpek 2 aylık olana kadar yaş mama ile beslense daha iyi olur. ND önermiyorum, aynı fiyatta acana varken saçma bence. Proplan hakkında Sirinkedisever gerekeni söylemiş zaten. Pahalıdan ucuza Instinct Raw Boost, Orijen Puppy Large Breed, Acana Puppy Large Breed ve Acana Classics Classic Red öneririm. Acana Classics kullanırsanız bana mesaj atın, miktarda yardımcı olayım.

Sirinkedisever

Proplan asla kullanmayın! Nd olabilir golosi, orijen ve acanayı da çok öneriyorlar.

Sirinkedisever

Çünkü Proplan hayvan deneyi yapıyor (ezgi abla da olmasa hiçbişey bilmicez ha :D)

Rasha2006

Tavuklu vermek istemiyorum kuzu etli vericem ona göre önerirseniz sevinirimm

Cotontzu_Siri

Orijen puppy large breed yerine, orijen regional red ve acana puppy large breed yerine, acana grass-fed lamb