Kısırlaşma Sonrası Mama Tavuk Tuna Somon

Sky127

Merhaba
Uzun tüylü çok tüy döken kediler için daha çok tuna somon vs balıklı mamaların tüy dökümünü azaltması genel geçer bir bilgi mi? kedim hem yakın zamanda kısırlaşacak hemde tüy dökümü fazla hills kitten tavuklu yiyor şuan. Yine hillsin balıklı kısırlaştırılmışına mı geçeyim sizce markayı değiştirmeyi önerir misiniz Royal canin mesela

2 CEVAP

SelinTuksal

evet, bu balıklı mama genel bi bilgi. zaten RC gibi hills de çok kötü bir mama. orjene geçebilirsiniz mesela.

KedimVar

Evet balıklı mama kullanın. N&D ye geçebilirsiniz.