Rottweiler Sahiplenmek

Crynacia

Merhaba Arkadaşlar
Yakın bir zaman içinde yetişkin bir rotweiler sahipleneceğim.birbirimize ısınmak için son 5gündür hergün onu ziyaret ediyorum be yavaş yavaş bana ısınmaya başladı ,lakin veterinere götüremiyorum sağlık kontrolü için biraz agresif ve arabaya bineceğini sanmıyorum.sağlığından sonra bilmek istediğim en önemli şey yaşı.siz bir tahminde bulunabilir misiniz .tabiki sahipleneceğim lakin yaşını çok merak ediyorum ve dirseklerinde siyah parçalar var sanırım nasır bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba şimdiden çok teşekkür ederim

3 CEVAP

Rasha2006

1den büyük 2 falan olabilir

KedimVar

6-7 ya da 7 yaş üstü olabilir. Sahipleneceğiniz yere sorun. Dişlerinden daha net anlaşılır.

Crynacia

Tüylerde beyazlıklar var biraz