Dogo Arjntin Yavruma Hangi Mamayı Önerirsiniz? Gelişimi Açısından Güzel Bi Mama Almak İstiyorum ...

russel

Tavuk eti dogo arjantinler için zararlı diyolar derisinde mantara yol acabiliyormuş ama hemen hemen butun mamalarda tavuk etı katkisi var

5 CEVAP

akitalove

Ama daha az mesela %4 kadar filan acana red classic classics öneriririm et orani yuksek ve tuylerinde parlamasina yardimci oldu memnunum bende kullaniyorum

russel

Çok teşekkür ederim çok saolun.

Cotontzu_Siri

Instinct raw boost

Cotontzu_Siri

Büyük ırk yavru köpekler için Puppy Large Breed haricinde Acana'yı (özellikle düşük tahıllı serisini) yetersiz buluyorum. Orijen Puppy Large Breed de çok iyidir, öneririm. Fiyat önemli değil derseniz yurt dışından (******) The Honest Kitchen getirtebilirsiniz. Daha uyguna ise yine yurt dışından Wellness TruFood veya CORE alabilirsiniz.

Ben acana small breed kullanıyorum (puppy) memnunum ki almadan önce de marley'et royal C.yedirmişler iyyk