Köpeğim Kaç Dk Sonra İşer?

lineparker

Merhaba 10 aylık köpeğimi çişe yemekten ne kadar süre sonra cıkarmam lazım? 30-40 dk sonra cıkardıgımda yapmıyor.

5 CEVAP

Lucky35

Köpekler 6 aydan sonra kasları kuvvetlenmeye başladığı için yaklaşık 3-4 saat tutabiliyorlar.. Ama aldığı sıvıya da bağlı bu..Sıcaklarda çok su içtikleri için , değişebiliyor.Ayrıca çok oyun oynadıklarında da evde veya dışarda hemen de gelebiliyor.1,5 yaşındaki bebeğimi 3-4 saatte bir çıkardığımda yapıyor..Yemek ve suyundan 45 dk sonra çıkarın ikisini de yapar,sonra 3-4 saat tutabiliyorlar..

efruzg

Ben yemeğini yedikten sonra çıkarıyordum küçüğü hemen yapardı büyük için biraz tur atardık ondan sonra yapardı..

lineparker

teşekkür ederim :)

cute_catTR

ben her 1 saatte bir çıkarıyorum çimenlere yapıyor

lineparker

Her 1 saatte 1 çıkaramam. 10 aylık çiş tutabiliyor :) ama kaç dk da yapar onu hesaplayamıyorum.