Aileyi Kediye İkna Etmek ?

Kedileri çok seviyorum. Ve bahçeli evimizde çok kedimiz vardı. Şuan bir daireye taşındık ama annem evde kedi istemiyor. Sizce nasıl ikna edebilirim ?

11 CEVAP

zehraaozlu

Ben annemden habersiz tüm eşyalarını alıp ertesi gün kediyi eve getirmiştim sokağa atacak hali yok ya kovamamıştı evden kabul etti ama kedimin en ufak ihtiyacına kadar ailemden hiç para istemedim, temizliğini hiç ihmal etmedim, mevsim geçişlerinde tüyleri fazla döküldüğü için gerektiğinde her gün evi sildim süpürdüm yani annemin şikayet edeceği tüm şeylerin önünü kapattım şimdi annem de babam da çok seviyor hatta dün düşündüklerinden yaş mama alıp gelmişler :) Sorumluluk sahibi olduğunuzu ailenize inandırırsanız bi süre sonra ister istemez alışıyorlar, siz yeter ki kendinize güvenin.

ben de çalışıyorum maddi anlamda bişey istemem ailemden. Aslında dedikleriniz mantıklı inşallah deneyeceğim. teşekkürler. Zaten ailemde seviyor ama annem titiz biri o yüzden :) Ama her gün rtin temizlik yaparsam bu sorun da ortadan kalkar çok sağolun

zehraaozlu

Ve benim annem kedi fobisi olan bir kadın buna rağmen şuan balkonun cam kapısı aralarında olmak şartıyla birbirleriyle çok güzel oynuyorlar

zehraaozlu

Tabii ki kalkar umarım sahiplenmeniz çok uzun sürmez bizimle de paylaşın ♥

Alfam

Hergün evi silip süpürürseniz zaten anneniz şikayet etmez diye düşünüyorum en büyük avantajınız annemizin kedi seviyor olmasi umarım ikna olur da sizde foto atarsiniz :)

Askusum

Benim annem kedileri okadar sevmez ama kedinin bütün ihtiyaçlarını karşılarsanız birşey demez

Sonunda kedi sahiplendim ve ailem benden daha çok sevmeye başladı herkese teşekkür ederim :)

Ealbs

Zehraaozlu yaptıklarının tıpatıp aynısını yaptım yapıyorum kesin çözüm budur

maya19972017

eyer kedilerin ne kadar temiz olduğunu kanıtlarsan merak etme onlar zaten ister

kedi_55

Eşya mama alın eve getiirin kediyle atmaz herhalde benim kızımda öyle yaptı bende atamadım temizliği üstlendi en sonunda kızım sayesinde kedi bakmaya başladık

sedoli

Kediyi minikken alın, tabakları çantası yatağı ve oyuncakları ile eve yerleştirin. Surpriizz :) o küçük ponçiklere hayır diyebilen var mı? ^-^