Yen'i Aldığım Leoyu Geri Bıraktım

Lunasibirya

Arkadaşlar tekrar köye gittim ve leo yu annesinin ve babasının yanına götürdüm çok özlemiş daha kapıdan girmeden kucağımdan atladı annesine koştu anneside çok özlemiş yaladı leoyu miyavladı aynı insan gibi , kardeşleride çok özlemiş hemen yanına geldiler buyüzden geri bıraktım özlem yaşamasın zaten bize geldiğinde çok durgundu üzgün gibiydi geri verdim doğrumu yaptım ?

5 CEVAP

dollfacepersian

Biraz daha büyüdükten sonra aralarındaki bu ilişki bitecek. Siz sanırım annesi bırakmadan önce almışsınız,bence biraz daha büyüdüğünde geri alın. Köyde sizin baktığınız gibi bakabileceklerini sanmıyorum çünkü

Alfam

İki vey iki buçuk aylık olduğunda geri alın bence çünkü biraz daha büyüdüklerinde annesi yavrusunu tanimayacak siz ona daha iyi bakarsınız dollfacepersiana katılıyorum

SelinTuksal

Kendinizi değil, kedinizin mutluluğunu düşünmüşsünüz. Bu çook güzel bir şey. Çok doğru bir karar vermişsiniz :)

Lunasibirya

3 aylıktı ama gerçekten çok özlemiş 4 aylık olsun öyle alıcam inşallah

Duranlar10

Doğru yaptin