Yolculuk

Yampirik

Başka şehire taşınmak zorundayız (Antalyadan İzmire) ama özel aracımızla deği de otobüsle gideceğiz. İnternette araştırdım ama bagaj harici hiçbir firma kabul etmiyor sanırım. Ben de hele ki bu sıcakta bagajda gitmesine asla izin vermem bir çok hayvan havasızlıktan ölmüş. Kedim dışarı çıktığında hiç miyavlamıyor, korkak. Acaba otobüste kucağımda veya yanımda yan koltukta kutusunda dursa? Böyle kabul eden bir otobüs firması var mıdır ? :(

9 CEVAP

kedi_55

merhabalar öncelikle kocaeli gebzede olsaydınız size yardımcı olurdum benim erkek kardeşim otobüs şöförüydü ve her türlü kedi küçük boy ırk yavru köpek kuş tavşan vb hayvancıkları ücretsiz koltukta kafes yada kafessiz götürmeye izin veriyorlar ben eski köpeğimle köye gitmiştim kimse birşey demedi sevdiler hatta muavin bile alıp mola yerlerinde ilgilendi otobüs haraket halindeyken yolculardan birinin kedisi otobüste gezdi benim köpüşümün wc ihtiyacı geldi yolun kenarında mola verdiler wc yapsın diye çok anlayışlı firmaydı şimdi kardeşim yeni iş buldu ama firma hala dostlarımısa aynı ilgiiyi gösteriyormu bilmem ama hayla aynı diyorlar.

kedi_55

Pimaş fındıkkale otobüsü sadece fındıkkaledeydi

Alfam

Bu gibi durumlarda şoförü ikna etmeye çalışın belki insafa gelir

sezind

Yanınızda taşımanıza izin verecek bir firma daha önce duymadım. Bla bla car ile güvenilir birini bulabilirsiniz belki kedinizle beraber gidersiniz? Onun haricinde pet nakile para bayılarak getirtebilirsiniz. Hepsi bagaja konmasından kat be kat iyidir.

Cotontzu_Siri

Hangi firma?

SelinTuksal

Firmaları tek tek arayarak sormalısınız.

Yampirik

herhangi otobüs firmasıyla bagaja koymadan yanında evcil hayvanını götüren kimse yok mu ?

Duranlar10

Kedinizi kedi kafesini koyun ozaman izin verir Galiba?

akitalove

Genelde bagaja koyuyolar petnakil ile gidiceginiz yere gonderme sansiniz yokmu