Kızım Boncuk Babamı Kaybettikten Sonra Biraz Asabi Olmaya Başladı

Berfin

Merhaba. Ben 6 ay önce aniden babamı kaybettim. Köpeğim babamdan sonra biraz asabi olmaya başladı. Psikolojisinin düzelmesi için bana düşen görev nedir?

3 CEVAP

CanerOduncu

Köpeklerde insanlar gibi yas tutarlar. Bu süreç insanlara göre biraz daha kısa sürer ama sürüdeki negatif enerji kendisinide etkiler. Cesar millan kopeklere fisildayan adamin bununla ilgili bir bölümüde vardı. Köpegınizi bol bol gezdirip sosyallestirin. Ve ona liderlik yapmanız gerektigini asla unutmayın. Yani ona acıyarak şevkatle yaklasmaya calisirsaniz o da surekli bu psikolojide kalacaktır. Başınız sağolsun..

Berfin

Anladım. Çok teşekkür ederim.

susesi22

Tabikide bu bir süreç. Tek yapmanız gereken onu yanlız hissettirtmiyceksiniz. Sevginiii daima göstereceksiniz