Arkadaşlar Kedim Vefat Etti

Georgia

Tatile giderken kedimi veterinere biraktim aldigimda kedim cok halsizdi 2 yemedi icmedi aksam veterinere goturdum ilac yapti ertesi gun oglen tekrar goturduk aksama kadar orda durdu serum felan taktilar 10 dakika once aradilar veterinerden kedimiz olmus diye kimi sikayet etmeliyim biri ilac manyagi eder gibi 20 gunde bir ilac veriyodular kedi 2 kendine gelemiyodu simdide oldu napim hangi tarafi sikayet edeyim

17 CEVAP

akitalove

Veterineri sikayet etmelisiniz kamera kayitlarina baktirin ona sen yokken biseymi verdiler naptılar yada stresten de oyle olmus olabilir ilaclarda agir gelmis olabilir bir cok neden olabilir :/

Minnak53

Ne dicemi bilemedim başınız saolsun kediciğiniz umarım en güzel cennet bahçelerinde dolaşır :( yanlız birşeyi merak ettim kedinizi tatile giderken ki veterinerle hasta olduğunda serum ilaç tedavisini aynı vet mi?
Ayrıca arkadaşlar geçenlerde birisi daha söylemişti kedimi tatile giderken vete bıraktım ancak aldığımda çok halsizdi birşey yemiyor yatağımda öylece uyuyor ne yapmam gerek diye sormuştu napıyorlar nasıl bakımlarını yapıyorlar sorgulamak lazım.. tatile giderken vetlere bırakmamak sanırım en doğrusu bakacak kimseyi bulamasak bile mutlaka hepimizin ark dostları vardır kuzenleri vs hergün gelip kontrol etseler mama suyu 1 saat oyun oynasalar bile vette kalmalarından çok çok çok iyidir:(

sezind

Çok üzgünüm kediniz adına, diyecek bir şey bulamıyorum. Kediniz, stres yaptığı için hastalanmış da olabilir. Yine de veterinerden kamera kaydı isteyin, sorun, soruşturun.

akitalove

Veteriner nasil olurda hasta bi kedinin yanina koyabilir kedini bu konudada ihmalkarsizlik yapmissa lutfen dava açin diger arkadaslarin dedigi gibi bugun siizin kediniz yarin baskasinin kedisi veya köpeği can dostu yoldaşı

Alfam

Veterinere dava açabilirsiniz mutlaka şikayet edin kamera kayıtlarını isteyin

Askusum

Kediye bişey yapmış olabilirsiniz kaybedeceğini düşünüp fevat etmiştir

KedimVar

Ben olsam öyle veterineri boğardım. Veterinerde kaldığı süre boyunca başka bir hayvandan hastalık kapmış olabilir.

Askusum

Veteriner bişey yapmıştır

KedimVar

Veterineri şikayet edin tabi daha önceden bir hastalığı yoksa kedinizin.

betulaltundal

Muhtemelen klinikte başka bir kediden hastalık kaptı. Yaptığı ilaçların isimlerini aldınız mı ne için vermişler nesi varmış yani. Mutlaka şikayette bulunmalısınız, kediniz için de sabırlar diliyorum çok üzüldüm

Cotontzu_Siri

Veterinere dava açın

Georgia

Veterinerden kedimi aldim Eve geldiginde birdenbire mama yemeye basladi su felan icti sonra baska bisey yemedi bu gun goturdugumde veteriner asiri su kaybi yasamis dedi bir ilk aksam igne yapti bi kutude mama verdi yesin dedi onuda yemedi

Georgia

Zaten otopsisine baslanacak raporla beraber dava acacagim

Cotontzu_Siri

Veteriner su ve mama vermemiş olabilir mi

Georgia

Ankarada tuzlucayirda oturan varsa bilir tuna veteriner klinigini sahiplendirilecek kedilerin 3 tanesi bir kafeste duruyor