Başka Bir Kediye Tepki

Toscana

Gözleri görmeyen bir yavru kedi buldum kızım çiçek çok hıysuzlandı beni koklayıp banada kızıyor kedi kutuda ellerimi yıkıyorum parfumler sürdüm bana bakıp puflutır söyleniyor tecrubeli arkadaşlarım alışmaları nekadar surer

6 CEVAP

KedimVar

2-3 hafta sürer gibime geldi. Birbirilerinin kokularına alışsınlar ilk önce sonra gösterin yeni gelen kediyi kendi kedinize. Benim kedim başka kedilerin kokularına hiç aldırmaz fakat alışması 1 hafta sürer. Sizinki daha kötüymüş daha uzun süreceğini tahmin ediyorum.

Askusum

Tabiki alışacaklardır.Ama 5.gün kadar sürer, alışmaları

Senaaaaaaaa

Benimde 9 aylık kedim Var yanına aslan oğlumu alınca adeta çıldırdı tıslıyor falan ama Şimdi can ciğer kuzu sarmasılar Maksimum 1-2 Haftaya alışırlar

Ezgimbakr

Kendi haline bırakın bizimkiler ertesi gun beraber uyumaya başlamışlardı

Toscana

teşekkür ederim cevaplar için
biraz daha iyi bana kendini sevdirdi kızım az önce yaş mama hatırına barışıyoruz sanki çok sakindir bu kadar tepki vermesine şaşırdım herkesle iyi evde bana tepklli cırıl cırıl söyleniyor dokunduğumda geçicek nşAllah

Toscana

İnşAllah alışıcak dun beteri""veterinera aldı yeni bulduğum yavruyu gözleri ileri derecede enf eksiyon dedi bir göz kör ve alınması gerekiyormuş belki diğer gözü kurtulur ilaç tedavisi yapcam göz dağılmaya başlarsa ikisinide alıcam dedi net değil ama gölge gibi görebilir dedi cuma amiliyat edicek dua edin olurmu bizim için kızım akişim sakinledi diğer yavru yok mır mır konuşmaya başladı kızım hiç susmuyor sohbet ediyoruz çok nadir ses çıkarırdı ;)