Köpeğimi Çifleştirmek İstiyor Ailem 1 Yaşına Girince

Senaaaaaaaa

Bense kısırlaştırmak 1 yaşını doludrunca çifleştirmek istiyorlar Ama bir seferde köpekler 10 tane doğruyor Bunları kime vericez nasıl bakıcaz evde de 2 kedi var Baya sıkıntılı ama ikna edemedim 1 yaşında kısırlaştırmaya şuan Su (köpeğim) 1 aylık Ve bunu şimdiden konuşuyoruz Sizce ne yapmalıyım ?

8 CEVAP

KedimVar

Zorluklarını anlatın. Maddi olarak gerçekten sıkıntı oluyor. Onun pisliğini temizle bunun pisliğini temizle. Onun aşısı, onun kusması... Bayağı yıpratıcı oluyor.

sezind

İncelemenizi öneririm belki aileniz de okuyunca mantıklı gelir Köpek ve Kedilerde Annelik-Babalık Duygusu ve Kısırlaştırma

Senaaaaaaaa

Bir kere o Annelik duygusunu tatsın diyorlar ama bu İmkansız 10 tane doğrursa evde Sürekli Annem kalmıyor İşi olduğu için ama kısırlaştırmakta istemiyor

Senaaaaaaaa

Kesinlikle şimdi yine konuşucaz

Senaaaaaaaa

Teşekkürler :)

tubaozturk

Daha 1 aylıksa bunu konuşmak bence çok erken

tubaozturk

Ama bence de kısırlaştırın

Senaaaaaaaa

Evet 1 aylık ama golden' lar hızlı büyüyorlar Şimdiden konuşulması gerektiğini düşünüyorum.