Kızışma

miyav---

Kedim kızıştı ve kızgınlık geçer geçmez kısırlaştırıcam ama 10 gün boyunca miyavlıyor. Apartmanda oturduğum için komşulardan biri şikayet etse neler olur? Elimden hayvan alınır mı? Bilgilendirir misiniz?

7 CEVAP

Alfam

Böyle biisy mümkün değil ev sizinse özel mülk olduğu için karışamazlar en fazla gelinir aşı kartına bakılır korkmaniza gerek yok

KedimVar

Hayır yapamazlar. Kendi evinizse asla yapamazlar zaten kısırlaştıracaksınız.

miyav---

ev kira

miyav---

bişey olur mu ?

sezind

Apartman yönetmeliğinde "hayvan beslenemez" diye bir şey olup olmadığını biliyor musunuz? Büyük bir şey olacağını sanmıyorum zaten kısırlaştıracakmışsınız. Ama hiçbir şekilde hayvanı elinizden alamazlar merak etmeyin olmaz öyle bi şey.

KedimVar

Sanmam sonuçta kısırlaştıracaksın.

Yampirik

yok sitede zaten yöentici dahil bir çok kişi evinde kedi köpek besliyor. Ne biliyim bir an korktum . Aynen bayram sonrası randevu alındı kısırlaşacak inşallah