Ege'deki Köpek Sahipleri

Cotontzu_Siri

Son yarım saattir köpeklerinizde huzursuzluk var mı? Aydın'dayım. Köpeğim daha önce hiç yapmadığı gibi etrafta koşturup monkluyor. Herhangi bir sorunu olmadığına eminim. Enerjisini atsın diye iki kere yürüyüş yaptık, koştuk ama değişen bir şey yok. Karnı tok, suyu var, tuvaletini yeni yaptı, acıyan yeri yok. Deprem olabileceğini düşünüyoruz.

15 CEVAP

kedi_55

daha büyüğü olabilir allah korusun siz yinede önlem akşam kapı kilityemeyin yaz olduğu için uyumayında işi gücü olan uyusun oturabiliyorsanız dışarda oturun siriyide hep yanınızda tutun deprem paniğiyle kaybedebilirsiniz evde kalabilir allah yardımcınız olsun ilk yardım çantası hazır tutun gerekli eşya yiyecek içicek pil saat lamba herşeyi hazır tutun olmaz dersiiz van depremi gibi olur hazırsız yakalanmayın işşallah birşey olmaz :(

kedi_55

dün (12 den sonra yarın oldu diye dün diyorum) aydındaki yengemle tel konuşurken köpeğinin de sizin köpeğiniz gibi davrandığını söyledi deprem olmuş galiba internette yazıyor geçmiş olsun kimseye birşey olmaı dimi ?

kedi_55

dün (12 den sonra yarın oldu diye dün diyorum) aydındaki yengemle tel konuşurken köpeğinin de sizin köpeğiniz gibi davrandığını söyledi deprem olmuş galiba internette yazıyor geçmiş olsun kimseye birşey olmaı dimi ?

KedimVar

Acaba kediler Nasıl tepki veriyorlar? Siri nin tepkilerine bakın. Artarsa dikkatli olun derim.

kedi_55

Sen yinede oturabildiğin kadar dışarda otur kapı kilitlemiyin siriyide dışarda kulübede tutun allah bardımcınız olsun ben tedirgin oldum şimdi

Alfam

Siz yine de dikkatli olun umarım deprem habercisi değildir

Cotontzu_Siri

Umarım

kedi_55

Hmm beraber bahçede oturun ozaman neyse yinede işşallah birşey olmas korkumdan yengemi arıyorum hep az önce kapattım amcam çoluk çocuk köpek kedi hepsini toplamış geri dönüyor tatilden korktular gece gece tedirgin oldular.

Sirinkedisever

Çok şükür :))

Cotontzu_Siri

Yok olmadı. İnşallah daha büyüğü gelmiyordur. Tam olarak bu yönde belirtiler çünkü.

Cotontzu_Siri

İçeriye soktum onu. Balkonda durmak zorunda maalesef buradayken. Bir süre oradan oraya koşmaya ve havlayıp monklamaya devam etti. Ama şu an daha sakin.

Cotontzu_Siri

Şu an yatıyor ama yine de tedirginim. Evimiz bahçeli ve 3 katlı, etrafımızda bina yok. Ben zaten gece çok geç uyurum, babam uyumaz, annem de en ufak kıpırtıda uyanır.

Cotontzu_Siri

Siri şu an gayet sakin

Cotontzu_Siri

Bahçe kapalı değil, kulübesi yok

Cotontzu_Siri

Bir şey olmadı