N&D Mama Alıyım Mı Köpeğim Mamasından Sıkıldı

Senaaaaaaaa

Acana kullanıyorduk ama eskisi gibi yemiyor gibi geliyor Kedilerimin mamasından yemeye çalışıyor kedimin maması da N&D Köpeklerime de mi Alsam ki alırsam tahılsız mı az tahıllı mı alayım

11 CEVAP

akitalove

Bence acanaya devam edin

Senaaaaaaaa

Hem çok çeşidi olduğu için Arada tavuklu kuzulu alabilirim.

Senaaaaaaaa

Bilmiyorum ama sevmiyor mu desem Havalardan mı ne kedimlerimde köpeğim de Mama sıkıntısı yaşıyorum ben de ne yapayım evden mi artık :D Barf diyeti gibi Ne seçici çocuk bunlar

Cotontzu_Siri

Evden yapabiliyorsanız yapın. Çok kolay ve sağlıklı oluyor homemade. N&D'ye geçmeyin. Fiyatları aynı olmasına rağmen Acana'dan çok daha kalitesiz buluyorum. Düşük Tahıllı N&D ile Düşük Tahıllı Acana aynı fiyat.

Senaaaaaaaa

Evden yapma imkanım yok sürekli evde değilim kuru mama en iyisi Oluyor tabi bunu da sağlıklısı almak zorundayım Acanaya şuanlık devam İçine bişiyler eklerim artık
Cotontzu_Siri Sorundan gördüm bir şey olmadı değil mi Siri çok havlamış ya deprem falan oldumu

Senaaaaaaaa

Hmm. Vaktinizi ayırıp Cevap verdiğiniz için Herkese teşekkürler

Senaaaaaaaa

Aydın da

Askusum

Siz N&D geçmeyin o yinede kedi maması açmaya devam edin

Askusum

Siz yinede açmaya devam edin

Senaaaaaaaa

@Askusum
Daha açıklayıcı yazar mısınız Anlayamadım da yani Acanaya devam mı edeyim :)

Cotontzu_Siri

Otomatik düzeltme acanayı açma yapmış :))

Hayır bir şey olmadı. Ama yabancı kaynaklardan okuduğuma göre bunu depremden birkaç saat hatta saatler önce yaparlarmış.