Bir Kedi Sahiplenmek İstiyorum Ama İllaki 18 Yaşını Doldurmuş Olmam Mı Gerekiyor?

zzzehra

Abilerim,ablalarım; daha önce de birçok hayvan dostuma ev sahipliği yaptım ancak babamın mesleği dolayısıyla sürekli taşındık ve dostlarım uzun yıllar bizimle kalamadı ve başka ailelere emanet ettik.Fakat şimdi düzenimiz oturdu ve ben bir kedi sahiplenmek istiyorum.Tüm sorumluluğu bana ve kardeşime ait olacak bu dostumuz için çeşitli araştırmalar yaptım ve 'ailen gelsin',' 21 yaş altına vermiyoruz',' öğrencisin bakamazsın' gibi cevaplar aldım.Şimdi bwn petlebi.com adresinden bir kediyi sahiplenmek istesem böyle şartlar aranır mı?

9 CEVAP

SelinTuksal

ama çocuklar yetişkinlerden daha iyi bakıyorlar

Benim1kedimvar

Hayır aslında yasal olarak böyle bir şart Yok onlar sadece küçüklere güvenmedikleri için o şekilde kendilerince şartı koyuyorlar.

KedimVar

Aileniz mesaj atsın. O zaman bir problem olmaz. :))

akitalove

Ailenizin destegi varsa size sahiplenebilirsiniz :)

zzzehra

Çok istiyorum:)

Sirinkedisever

Aileniz izin veriyosa gerisi kolay :D Şartları olmadan sahiplendiren bir kişi vardır elbet çok şanslısınız. ;))

Sirinkedisever

Annesiz küçük ve bir o kadar da şirin :3 ;https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/52758-annesizcok-sakin-sessizuykucuyuva-ariyor
Herhangi bir şartı yok.

Yampirik

Böyle bir yaş sınırı yok sadece kurulu bir düzeni olanların sahiplendiği kediyi daimi bakacağı için öyle demişlerdir size ama siz çok istiyorsunuz aileniz de sizin gibi düşünüyorsa ne güzel. Sahiplenirseniz bizimle de paylaşır mısınız :)

zzzehra

elbette paylaşırım umarım kısa sürede bir dost edinebilirim :)