Kedi Sahiplenmek İstiyorum.

Ergokhan

Merhaba, ilanlarda araştırdım ve bazılarına bmesja yolladım ama dönen olmadı, Mesajlar görünmüyor mu ? Bunu bilmek istiyorum. :) bir tane olsa neyse ama hiç cevap atan olmadı.

12 CEVAP

sezind

Mesaj atmak yerine verilen cep telefonlarını arayın çünkü genelde sahiplendirme yapanlar birçok siteye ilan veriyorlar fakat sonra sitelere tek tek girip mesajları okuyamayabiliyorlar. En garantisi cep telefonundan ulaşmak.

Alierkan

Merhaba Kocaeli ilindeyim ve 2buçuk yaşındaki van kedimi sahiplendirmek istiyorum ilgilenirsen 05070966768 bu numarayı arayabilirsin :)

efruzg

Hangi şehirdesiniz..

Ebisdirkedi

Bende 2 tane var kedi lösemi aşısını yaptırıcam 2 gün içinde geriye kuduz aşıları kalacak. Düşünürsen iletişime geçebilirsin benimle de.

Tugayburak

Dostum merhaba bugün bulduğum sokak kedisi(tekir) şuan geçiçi olarak ona yuva oluyorum ve sahiplendirmem gerek 1.5 aylık bir kedi ilan verdim detayları ordan görebilirsin mesaj at yada numaramdan ulaş

Anonymus827062

Benim ankara kedim var dişi bir buçuk yaşında ve tüm aşıları tam pasaportu var. Mavi göz beyaz renk. Yalnız yasamak isteyen bir kedi diğerleriyle birlikte olmak istemiyor. O yüzden yuva arıyorum.

Ozzge

Bende de 2 aylik sarman ve simokin boncuk gözlü bebişler var, istanbul :)

yasminackz

Benimde 20 ekim dogumlu tekir var burdan ulasabilirsin kagithane

Ergokhan

Çok teşekkürlere bilgilendirdiğiniz için ben de diyorum kimse ciddiye almıyor mu diye :) bu arada ben İstanbul’da yım

Ergokhan

Mesaj attım size İstanbul’da iseniz alabilirim :)

yasminackz

Tek gozu olmayan bir kedi var istanbulda aylardir yuva bulamiyor burdada ilani var bakarsan sevinirim