Orıjen - Acana | Mama Seçimi

Senaaaaaaaa

Bilmiyorum geçenlerde veterinerimiz Orıjen alabilirsin dedi Acana kullanıyoruz orijene geçelim mii Fiyat olarak pek bir şey yok Araların da sizce içerik olarak orıjen ve acana ne fark var

11 CEVAP

KedimVar

Az kaldıysa şimdi alın bence. Yavaş yavaş geçersiniz. :)

Cotontzu_Siri

Orijen daha fazla et içeriyor, daha üst seviye bir mama. Orijene geçmenizi öneririm. Köpek için freeze dried serisi var, tavsiye ederim.

Senaaaaaaaa

Öyle mi keşke başından alsaydım Şimdilik acana az kaldı Bitirince hemen geçicem
Yorumunuz için Teşekkürler :)

SelinTuksal

bence hemen geçmek yerine biraz karıştırarak vermeniz köpeğinizin sağlığını olumlu etkiler

Senaaaaaaaa

Aa Teşekkürler :) evet ödüle bakmışım.

Senaaaaaaaa

freeze dried Serisi sulu mama mı baktım ama gr yazıyordu

Senaaaaaaaa

Evet zaten arkaların da yazıyor diye düşünüyorum Yavaş yavaş geçicem

Cotontzu_Siri

http://www.***********.com/orijen-freeze-dried-kopek-mamasi-regional-red-170g-p-PTSAD064992171704?magaza=**************&wt_gl=cpc.nelk.petshop.pla&gclid=CjwKCAjw2s_MBRA5EiwAmWIac0kvnlbIZGyhYu4wmdhy3u-ejbnaFJPH3CViyrklcW1BFbHpN29bnhoCXdEQAvD_BwE
Baktığınız ödül sanırım, dediğim bu. Instict raw boost daha güzel, ona da bakın isterseniz.

Senaaaaaaaa

Tamam internet Sitelerini geziyoryorum şimdi :)

Cotontzu_Siri

Orijeni *******tan, instincti *********dan alabilirsiniz. Güvendiğim siteler.

Senaaaaaaaa

Evet ben de *******a bakıyordum şimdi Ama *********yı da yeni duydum Ona da bakayım :)