6 Aylık Kedi Çifleştiricem

MelisAA871

Kedim 6 aylık kızgınlık dönemine girdi gece çok miyavlıyor Dayanamıcam ve bahçede baktığım erkek kedimle çifleştiricem Sizce ne yapayım yarın kediyi eve alıcam yıkıyp odaya yanlız bırakmayı düşünüyorum

21 CEVAP

dollfacepersian

Kedinizin kızgınlığa gireceğini bağırıp ortalığı yıkacağını bilmiyor muydunuz evinize getirmeden önce?!
6 aylık çok çok erken çiftleşme ve hamilelik için. Size erken hamilelikte neler olabileceğinden bahsedeyim. Ölü doğum olabilir,yavrular içeride kalabilir,anne doğumu kaldıramayabilir,annenin gelişimi durabilir,anne yavrulara bakmayabilir.
Asla hiç bir şekilde çiftleştirmeyin şuan. Dayanamıyorum diyorsunuz,dayanabilecek bu konularda bilgisi olan birine verin gitsin o zaman!?

KedimVar

Aferin aferin. Çiftleştir kedini, ölsün doğumda, ne güzel bir daha kızgınlığa girmez kurtulursun!!! Zamanını bekle ve kısırlaştır. Benim kedim de kızgınlığa giriyor ve dayanılmayacak bir şey değil. Daha ona sabrın yokken yavrulara Nasıl sabrın olsun? Sırf kendin için hayvanın canıyla oynayacaksın. Çok bencilsin. Bir de sokaktaki kediden bahsediyorsun. Doğumda ölmese bile o kediden hastalık kapar. Bir vet le konuşup kedini kısırlaştır. Hem ona iyilik yap, hem bağırmasından kurtul.

SelinTuksal

maycatnamevenus
Bu ağır ithamlar, kedilerin hayat evrelerinin çok önemli parçalarını öğrenmeye tenezzül etmeyen, sadece keyfi için hayvan alan ve gerisine karışmayan insanlaradır. Şöyle haklı olabilirsiniz, eğer bu kedisinin acı acı miyavlamasına içi acıyor ve buna dayanamıyorum diyorsa, 6 aylıkken çifleştirmemesi gerektiğini bilmiyorsa tamam, öğretiriz. Ama eğer bu miyavlamalara tahammül edemiyorsa, dayanamadığı şey buysa burada da biz haklıyız.

YOK ARTIK diyorum! Tamam kadın bilmeyebilr. Siz de düzgün bir şekilde söyleyebilirsiniz neler olacaklarını.Nedir bu ağır ithamlar? Ay asla saygı sevgi kalmamış.pes

Alfam

6 aylık bir kedi zaten yavru !! Yavruyken yavru sahibi olamaz lütfen böyle bi hataya düşmeyin !!

Reyyanhan

Melis bu yazıyı utanmadan nasıl yazabiliyorsun..

Yampirik

kızgınlık dönemi maximum 10 gün sürer. Çiftleştirmek için çok çok çok erken çünkü o daha bebek ve bebeği hamile bırakıp onun 3-7 arası bebek doğurmasını beklemek çok kötü ve sağlıksız. Kedinizin sağlığını düşünen biriyseniz böyle bişeyi düşünmemelisiniz. Evet zor bir süreç ama dişi kedi alırken bunları biliyor olmalıydınız? Kısırlaştırarak bundan kurtulabilirsiniz

Ozzge

Çocuk gelin yapacak kediyi .ah bi de erkeği yıkayıp paklıyor ! Hayvanlara gerçekten değer veriyor olsan Meliscik zaten sırf kendi rahatın için böyle bir şeye niyetlenmezsin.Benim de evde yavru köpeğim var simdi napayım poposunu mu keseyim! Sokağa mı atayım .onu bı odaya kapatayım da sırf peşinde sürekli gezip bok temizliyorum bıktım deyip esir mi edeyim. Onlar yavrularimiz sevdiğimiz için normal süreçlerine katlanmaliyiz.lutfen en azından bundan sonra biraz daha araştır , biraz daha özenli ol ya da hiç eve hayvan alma

deryaTez

Saçmalamayın Allah aşkına 6 aylık Kediyi Ne çifleştirmesi!!

SelinTuksal

1-Kedilerin çifteşmek in 1,5 yaşını doldurmuş olması gerekir. Bunu bilmeliydiniz.
2- o sokak kedisini yıkamaya çalışırsanız yüzünüzü parça pinçik eder korkudan.
3-Kedinizin sağlığı HERŞEYDEN önemli.

Senaaaaaaaa

Sahiplenmeseydiniz o zaman Kedinin kızgınlık dönemine girdiğini Bilmiyor musunuz 1 yaşına girince Kısırlaştırırsınız sakın öyle çifleştirmeyin 6 aylık kediyi

Senaaaaaaaa

Belli ki şikayet ettiler Üyeliği İptal edildi yoksa cevap verirdi

SelinTuksal

Mesela? bütün cevaplarıokudum ve dediğiniz gibi ağır bir ithafla karşılaşmadım. kopyala-yapıştır yapabilirmisiniz rahatsız olduğunuz kısımları kimin yazdığını da söyleyerek.

Reyyanhan

Sokaktan kediyi alacak..Eve alışık olmayan kediyi.... Bi anda duş aldıracak. Kedi şok olacak. Sonra başka kediyle kapalı alan. İki kedide felakete uğrayacak. .Bi bebek ken hamile kalacak . Diğeri aldığı duş yabancı el kapalı oda şoku yaşayacak. Bu resmenn cinayet . Terbiyesizlik . Dayanamiyorum ne demek ya . İyi günü kötü günü var. Hasta olunca napacak. Atacak mi . Bırakın sanal hayvanseverligi.

KedimVar

Ya da şu an çiftleştireceği sokak kedisini yıkamakla meşgul?!