6 Aylık Kedi Çifleştiricem

MelisAA871

Kedim 6 aylık kızgınlık dönemine girdi gece çok miyavlıyor Dayanamıcam ve bahçede baktığım erkek kedimle çifleştiricem Sizce ne yapayım yarın kediyi eve alıcam yıkıyp odaya yanlız bırakmayı düşünüyorum

21 CEVAP

SelinTuksal
Tamam çok yanlış ve sizde uyarmak istiyorsunuz bence de yanlış ama bazılarının öyle ağır sözcükleri var kii. Onun yerine tatlı dille ama öğretici bir dille söyleyebilirler. Ben sizin tepki gostermenize bir şey demiyorum bu kadar ağır sözcükler kullananlara diyorum

Zlatan

Herkes linç etmiş soruyu soranı. Bence kedi otuyla biraz sakinleştirebilirsiniz o da bolca uyur dinlenir.

Sirinkedisever

Dayanamiyacaksan almasaydın kediciği sakın yapma!!!

Cotontzu_Siri

Yapmayın...

Lunasibirya

Bunu nasıl yaparsın birde dayanamıyorum diyorsun!!!!

Lunasibirya

Annen seni 6 yaşındayken veya 6 aylıkken bunu yapsaydı ne olurdu ? Yapmayın şöyle şeyler Allah aşkına