Golden Labrador Kırması Mı Yoksa Sokak Köpeğimi

Bukleli

Fındığın ilk aşıları için gittiğimiz veteriner golden labrador kırması olduğunu söyledi aradan 4 ay geçti geçenlerde şampuanı için başka bir veterinere gittik ve ordaki veteriner sokak köpeği olduğunu söyledi hangisi doğru bilgisi olan varmı

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Sokak köpeği diye şey olmaz, her köpeğin cinsi vardır. Bence sizin köpeğiniz jack russell ile labrador kırması.

KedimVar

Evet Cotontzu_Siri haklı. Sokak köpeği diye bir cins yok. Ben de her ne kadar sokak köpeği desem de bir sürü cinsin kırması olabileceği için (annesi 3 lü kırmadır, babası da 3 lü kırmadır yavru ne kırması anlamak zor olur) dedim.

Sirinkedisever

Farketmez sonuçta çok şirin :))

KedimVar

Sokak köpeği ama bana da bir labradorluk var gibi geldi. Ama annesi babası değil, sanki dedesi falan labrador gibi.

bolt

Cotontzu_siri haklı cinsini bende benzettim

GoldenOdin

Jack russel kırması bence ama yinede çok tatlı