Benim Kopegim Daha Bebek Disleri Kasindigi İcin Ona Oyuncak Aldm Onla Oynuyor Ama Benide İsiriyor.

sudee09868

benim kopegim 1.5 aylik ve erkek. disleri kasindigi icin bizi isiriyor. Bizi isirmamasi icin onu uyariyorum,sesimi yukseltiyorum hatta oyuncak bile aldim onu isirmasi icin. O oyuncagiyla oynuyor ama bizi isirmaya halen devam ediyor. O kadar uyardim sesimi yukselttim ama dinlemiyor. Hem oyuncagini hemde beni isiriyor. Napmam gerekir? Bizi isirmamasi icin neler yapabilirim?

2 CEVAP

SelinTuksal

ıssırdığında biraz kızmaya devam ederseniz onu uyardığınızda bırakırsa ödül mama verirseniz bir sğre sonra alışacaktır ama bu bir süreç, birden bire olmaz yani.

gozdecoskn

sizi ısırdıgında kızıp oyuncagını verin. diş kaşıma oyuncakları var. oyuncagı aldıgında sevin zamanla alısır :)