Kedim Tuvaletten Sonra Temizlenmiyor

TarcinBey

Kedimi biraktigim kişiyle konuştum bugün o da tuvaletten sonra temizlenmesini bekledim temizlemedi kendisini ben kendim sildim dedi. Ona bu aliskanligi nasil kazandirabilirim

7 CEVAP

Yampirik

Poposunu yalaması için hafif ıslak pamukla silin çünkü hoşlanmıyolar bu durumdan ve ister istemez yalanıyolar

miyav---

Bir dönem ablamın kedisi de böyle yapmıştı pamukla siliyordu o ıslaklıktan dolayı yalanıyordu ve bazen kedilerin tükürük bezinde sorun olunca hem tuvaletten sonra hem de kendi tüylerini yalamazmış bu da aklınızda bulunsun.

KedimVar

Tuvaletini yapar yapmaz temizlenmez. Biraz beklesin sonra temizler kendisi.

nyancat

Benim kedimde tuvaletten sonra temizlenmiyor bu yüzden oturduğu yerlere kakasını bulaştırıyor bu durumdan bende çok muzdaribim poposunu sildim defalarca kaç ay oldu her tuvalete girdiğinde yanında da olamıyorum :/

TarcinBey

KedimVar bende hic temizlediğini görmedim

miasugok

Benimki de temizlemiyor :( sürekli ıslak pamukla siliyorum ben de. Dolaştığı yerler batıyor ama battığını farkedince kum kabından uzaklaşmıyor hatta batırdığı yerleri örtmeye çalışıyor patisiyle ki kumundaki kakayı bile örtmüyor normalde ama malum parke başarılı olamıyor :) çok korkuyorum mikrop kapacak diye hemen temizliyorum.Elbet öğrenecek kirli olmaları sadece bizleri değil onları da rahatsız ediyordur bence.

TarcinBey

Kumla falan kapatiyor kakasini poposunda da kir kalmiyor tuvaletten sonra bulaşma gibi bir şey yok ama yine de yalanmiyor