Siteden Sipariş Verdim

Zeytinlicorek

Daha önce kumunu ve mamasını başka bir siteden almıştım, bu sefer buradan sipariş verdim. Bir sıkıntı olur mu? Daha önce mama almış olanlarda tazelik açısında bir sorun çıktı mı?

4 CEVAP

miyav---

kumu bu siteden hiç almadım ama mamadan gayet memnun kalmıştım tazeliği güzeldi kaliteside :)

akitalove

Acana mama aldim ve hala taze kokusu da gecici degil o yuzden bitmeden baska bi tane daha siparis verdim :)

Zeytinlicorek

Teşekkürler :)

Minnak53

Bu siteden alıyorum herşeyi hiçbir sorun yaşamadım aksine çok memnunum:)