Tuvalet Sorunu

Therumeysa

Evdeki bir yasinda ikinci kedinin her yere tuvalet yapma gibi bi inadi var bu sahibi ablam yurtdisindan aylar sonra donunce basladi kadini evde istemiyor resmen diger kediyide inatla dovuyor her yeri yara bere ayrica ornegin son bir hafta icinde gelen misafirin valizine defalarca banyodaki paspasa camasiktaki temiz çamaşırları indirip onlara yataga odada buldugu posetin ustune ve katlanmis camasirlari cisini yapti. Daha oncede olan bir problem lakin artik dayanilacak gibi degil. Kakasini yapmisligida var yataga kirli sepeti gibi yerlere. Tuvalet egitiminde sikinti yok gidip tuvaletinede yapiyor bir yasinda dişi melez

4 CEVAP

sezind

İdrar yollarında bir rahatsızlığı var da size bu şekilde anlatmak istiyor olabilir mi? Ya da canı sıkılıyor gibi.. Bir de kedinin tuvaletini yaptığı yerleri sirkeli suyla silin. Kedinizi başka yere tuvaletini yaparken gördüğünüzde hemen alıp kumuna koyun.

Therumeysa

Oyle boyle degil ki ama hayvan inatla çamaşıra haliya paspasa yapiyor onlarda direk makineye gidiyor haliyle bir kerede yapmiyor cani sikiliyosa bes defa yapiyor gunde hadi idrar yolu problemi olsun o zaman kakasini neden yapiyor neden cikip camasirliktaki asilmis kiyafetin ustune yapiyor

Yampirik

Kediniz bişeye sinirlenmiş olabilir mi ?

Therumeysa

Son iki aydir yapiyo bunu yeni degil sadece artik eve misafir bile alamaz olduk bardak taştı