Acana Mama ??

akitalove

Red classic classics alcaktm ama yanlislik tavuklusunu almistim ve siparis vermistim ama petlebi beni arayip onaylayip onaylamicagimi sormadi bile bugunde siparisim geldi tavuklusunu versem bi sorun yaşarmiyim ? Tüy dökmesi benim icin onemli degil ama cok olumsuz etkiler mi durumunu ?

8 CEVAP

KedimVar

Tavuğa alerjisi yoksa etkilemez.

Cotontzu_Siri

Sanmıyorum

akitalove

Çiğ tavuk az bile yese geri çikartiyor midesi cok hassas ve simdiye kadar hic tavuklu mama kullanmadm

Cotontzu_Siri

O zaman değiştirin

KedimVar

Evet madem midesi hassas değiştirin. Geri iade edilebiliyor mu?

batuhantopcu

İade edilebiliyor. Müşteri hizmetlerine bildirmeniz yeterli.

akitalove

Hic bilmiyorum o konuda bir bilgim yok iade varsa acmadm zaten daha paketi

akitalove

Tesekkurler :)