Pansiyon

Linbonrick

Edremitte veya Edremite yakın yerde köpek pansiyonu bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba ?

12 CEVAP

sezind

Bilmiyorum ama pansiyonlar konusunda fikrimi söylemek istiyorum bilgilendirmek amacıyla. Çoğu pansiyon dıştan çok güzel gözüküyor fakat gerçek yüzü aç bırakılan ve pislik içinde yüzen hayvanlar oluyor. Çok çok çok mecbur kalınmadığı sürece pansiyonu asla önermem hatta hiç önermem. Çünkü orda her ne kadar hayvanların aşıları tam da olsa bi hastalık geçme ihtimali var. Başka ortamda başka hayvanlarla olunduğu için hayvanınızın stres altına hatta depresyona girme ihtimali var.

Minnak53

Sezind ;
Açıklamış aynen katılıyorum..
yakınınıza verin mutlaka vardır eş dost tanıdık yapmayın vermeyin kesinlikle, burada kaç kişi yazdı başına gelenleri ..

Melikedem

Ben de pansiyonlarin sağlıklı olmadığını düşünüyorum. Ki daha 2 gün önce bir pansiyona birakilan köpeğin öldüğünü öğrendikten sonra düşüncemin doğru olduğunu üzülerek öğrenmiş oldum.

Linbonrick

Yakınım olsa zaten bu arayış içine girmem

Linbonrick

Sadece 7 günlüğüne bakabilecek bir hayvansever arıyorum. Sadece tuvalet ve ymek verecek bahçe olabilir. Hiçbir masrafı olmayacak. Sadece 7 gün lütfen ücretini ödeyeceğim lütfen

Linbonrick

Hiç kimsemi yok..

KedimVar

Vet inize sorsanız belki o bakacak birini ayarlar.

Linbonrick

İnsanların bahçesi bile değerli ya

Linbonrick

Ya siz bunları benim bilmediğimimi düşünüyorsunuz herkes aynı şeyi yazmış sokağa bırakayım o zaman

sezind

Tabiiki sokağa bırakmayın. Kaç günlüğüne bir yere gideceksiniz? En doğrusu her şeyini hazırlayıp evde bırakmanız olacaktır.

mustafaparlak

Bakın hayati durumlar olmadığı zaman hiçbir şekilde hiçbir pansiyona güvenmeyin. Dışarıdan muhteşem görünen yerler aslında hiç gözüktüğü gibi değil. Eğer tatil için arıyorsanız lütfen bu bencilliği yapmayın. Eğer bakamayacaksanız ve pansiyon gibi güvensiz yollara başvuracaksanız sahiplenmeyin şu zavallıları lütfen ya

LOVEshila

Merhaba öncelikle heryer aynı değil bunu söylemek istiyorum .bende yıllarca pansiyon aradım yüksek fiyatlar mecbur kaldım .o sebeble şimdi evde kendim pansiyon yapıyorum.ev pansiyonu belli bir sayın üstüne cikmiorum standart .COK kedi alıp da para için tıklım tıklım etmiorum ,ayrıca kafese asla yok o sebeble ev pansiyonların o tercih edin en ufak suphede bile bırakmayın ben 24 saat arayamayack goremeyeceksem yavrumu bırakmam sonucda evlat bırakıyorum .