Titreyen Yavru Kedicik

Benim1kedimvar

Aslinda cok fazla ne diyecegimi bilemiyorum . Çok zor durumda Bir Kedicik Önune bol bol mama dökdüğümde annem hepsini bitiremez demişti Ve hepsini bitirdiğinde Biz çok şaşırdık susuz değil sadece aç fazlasıyla aç. zaten Bizim buralarda bulabileceği tek sey bol bol temiz su daha fazla bir şey bulamıyorlar bu kediciğin karnı içine çökmüştü Ben önceden yemek bulabildiğini sonradan yemek bulamadığıni tahmin ediyorum Çok açtı .görünce koşarak geldim mama döktüm yedi bitirdi Keşke çok çok Zengin Olsam bütün kedilerin karnını doyurabilsem . Sadece yemeğe aç değil Aynı zamanda sevgiye de aç Ama benim elimden Ancak bu kadarı geliyor kedicik titriyordu Tıpkı bizim açlıktan tansiyonumuzun düşüpte titrediğimiz gibi titriyordu Ben de hemen Belki faydası olur diye fotoğrafını çekip buraya yazmaya karar verdim önerilerinizi sabirsizlikla bekliyorum Lütfen yardımcı olun
yer Kayseri merkez Ali Cafer Parkı Kayseri Forum un karşısındaki Park
Fotografi saat 4 . 5 gibi çektim tam hatirlamiyorum

10 CEVAP

ceren_6

keşke orada olsaydım sahiplenirdim eğer göndere bilirseniz otobüs le filan ben doyururum o güzel karnını staj veterinerim aşılarınıda yaparım eşya mama hazırladım demekki ona kısmetmiş

Cotontzu_Siri

Yolculuktan önce yemek verilmez, kusar. Gerekirse 10 saat aç kalacak maalesef ama, yolculukta veya öncesinde (1 saat kadar) hiç bir şey yememeli.

sezind

Burdaki ilan bölümüne, sahibinden.com gibi sitelere de ilan açın mutlaka.. Belki bir umut sahiplenen çıkar.

Benim1kedimvar

ceren_6
Açıkçası o isleri daha önce hic yapmadim ve yolculuğa dayanabilir mi emin degilim

Benim1kedimvar

Bu arada tahminimce 6 aydan kesinlikle küçük

ceren_6

Daha önce gönderdiğimde oldu gönderende hiç sıkıntı olmadı yemeğini suyunu koyun yada karnını doyurup gece öyle gönderebilirsiniz ama isterseniz yada sahiplendirme ilanı açın yuva bulsun yavrucak

Benim1kedimvar

O zaman ben bu sehir icin sahiplendirme acayim . aslinda ben kedinin burdan alinmasini istemiyordum yetkili biri varsa gelip beslesin istiyordum ama sanirim imkansiz bir sey

ceren_6

Evet kimse ilgilenmez sahiplendirme ilanı açın belki biri kapısını açar yaşı geçmeden acele edin büyüyünce daha zor oluyor sahip bulması

Senaaaaaaaa

Çokta güzelmiş ya Umarım yuva Bulur...

Benim1kedimvar

Umarim bulur . ilani verdim keske ben eve alabilsem ama malesef sartlar el vermiyor . en azindan gecici yuva bulunsa cok iyi olur