Leydim Delirdi

3 aylik bir kedim var evde sanrm biseyler goruyor kndi kndine deli gbi kosuyor sanki biriyle bogusuyor oyle sesler cikariyor bugun tv izliyrdk birden kapandi tv kedim kosmaya basldi sizce sebebi nedir simdiden herkze tsk edrm...

13 CEVAP

apovlitos

tanıdığım neredeyse tüm kediler öyle. kendi kedimi o halde gördüğümde ağrıdan koşuyor sanarak veterinere danışmıştım. sevgi belirtisi olduğunu, anormal bir davranış olmadığını söylemişti.

Alfam

Nerde oturuyorsunuz ?? Deprem habercisi olabilir mi allah korusun bu aralar çok var öyle haberler maalesef :((

apovlitos

yine de bilgim yok bana söylenen bu. ama hemen hemen her kedide görüyorum o davranışı. deprem habercisi de olabilir tabii ki.

Yampirik

Bence korkulacak bir durum yok kedim her gün özellikle geceleri yapıyor duvarın yukarısına bakıp garip miyavlıyor sonra duvara tekme atıp tüyleri kabartıp deli gibi koşuyor . Her kedi yapıyor yani :)

KedimVar

Onu her kedi yapar. Peri de yapıyordu bebekken. Yalnız ve oynayacak bir arkadaşı yoktu ve hayal gücü devreye giriyordu. Ben çok gülerdim onun bu haline :)

pamuk18pamuk

Belki sinek dolanıyor olabilir, siz görmemişsinizdir belki. Ayrıca kediler hayali oyunlar oynarlar mesela fare yakalıyormuş gibi, yani öyle birşey de olabilir

Cotontzu_Siri

İstanbul bir de :(

tekirdag cerkezkoyde oturuyorum bence biseyler goruyor surekli biseyin pesinden kosuyor sonra korkuyor kucagima geliyor

Senaaaaaaaa

Aaa Sinek olabilir benim kedim de Sinek gördüğün de deliriyor

arkadaslar bugun esim eve pug kopek aldi kedim cok korktu cama cikti ordan asa dusmus ve biz 5 katta oturuyorz allaha sukur olmedi asa indim hemen cok korkmustu birz kan gelmisti neresnde oldugunu goremedim sonra kacti 1 saat bekldim gelmedi sizce gelirmi

Yampirik

aşağı inin hemen. çok korkmuş belli belki iç kanaması da olabilir bir yeri kırık olabilir 5. kat çok yüksek çünkü. Bekleyin elinizde mama kabıyla sallayın ismiyle seslenin bir kuytu köşeye saklanmış olabilir keşke cam kapalı olsaydı veya sineklikli :/

batuhantopcu

Hemen veterinere götürmenizde fayda var iç kanaması olabilir Allah korusun

KedimVar

Her yere bakın. İç kanamış olabilir. Hemen vet e götürmeniz lazım.