Kuşuma İsim

ceren_6

Muhabbet kuşuma isim önerebilirmisiniz erkek yıllar geçti isim koymadım çünki bana kuşlara isim koyulunca ölürler (insan ismi) dediler bende bir şey yapmadım şimdide ona isim koymak istiyorum güzel hoş yabancı isimde olur fark etmez söyleyebilirmisiniz?:)

6 CEVAP

kedi_55

Bu site size yardımcı olur http://www.petarkadas.com/petisimleri/Ku%C5%9F

Ama bence Charlie ve Casper olabilir :)

akitalove

Maviş :)

KedimVar

Bulut da olabilir ama Maviş dediyseniz Maviş kalsın :) benimkinin ismi de Maviş

ceren_6

Kimse yardım etmicekmi :(

ceren_6

hepinize teşekkürler bende siteden bakardım ama siin ilk aklınıza geleni koymak istedim maviş ismine gelince yıllardır ismi olarak değilde seslenme biçimi olarak maviş dedim alıştıda başka isimle çağırırsam gelirmi

ceren_6

Ne mutlu bana ;):))maviş ismine alıştı başka isimle çağırdım gelmiyor değiştirmemek lazım